شناسایی ۶ واحد متخلف عرضه کننده گوشت قرمز تنظیم بازار در استان

0
7

 تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به ضرورت بهره مندی مناسب و بهینه متقاضیان خرید گوشت قرمز منجمد وارداتی تنظیم بازار، بازرسان سازمان در مدت زمان توزیع، اقدام به بازرسی و بازدید از تمامی مراکز فروشگاهی و عوامل توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار نموده که در این راستا با واحدهای متخلف برخورد قانونی صورت گرفت.
وی با بیان اینکه تخلف این واحدها گران فروشی و عرضه و خرید خارج از شبکه بوده است افزود: پرونده تخلف این واحدها به ارزش ۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۳۳۳ ریال تشکیل و جهت طی مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.
تهوری اظهار کرد: قیمت فروش گوشت گوساله منجمد وارداتی برای مصرف کننده نهایی به ازای هر کیلوگرم ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان می باشد که عاملین توزیع موظف به عرضه گوشت مطابق با قیمت های مصوب هستند و هرگونه فروش به غیر از مصارف مردمی و خارج از شبکه و بالاتر از قیمت مصوب تخلف محسوب می گردد.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در پایان گفت: تمامی هم استانی های گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار، مراتب را از طریق ستاد خبری ۱۲۴ اعلام تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار می گیرد.
انتهای پیام / ط آ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید