انقلاب اسلامی عامل سربلندی و سرافرازی ایران است

0
11

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان محمد شریعتمداری در نشست کارگروه اشتغال استان آذربایجان غربی اظهار داشت:امروز کشور ایران به طور مستقل در اختیار ملت قرار گرفته و هم اکنون هیچ چیزی از کشور در اختیار بیگانگان نیست و مردم به راحتی می‌توانند نمایندگان و رئیس جمهور خود را انتخاب کنند بنابراین وظیفه مردم حفظ دین اسلامی و انتقال آن به نسل‌های آینده است.

از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نظام‌های سلطه‌گری خواهان اعمال تحریم‌های گوناگون بوده تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند، اما با وجود اقوام و ادیان گوناگون در کشور، دشمنان نتوانسته‌اند بر کشور ایران سلطه داشته باشند و اقتدار این نظام بر همه کشور‌ها ثابت شده و باید این اقتدار را حفظ کرد.

انقلاب شکوهمند اسلامی میراث با ارزش امام خمینی (ره) برای مردم است و ما باید قدر این میراث را بدانیم و بر آن شکرگزار باشیم. یقینا انقلاب اسلامی عامل سربلندی و سرافرازی ایران است و ما استقلال، آزادی و پیشرفت کشور را مرهون این انقلاب هستیم.

بدون شک ملت ایران دفاع جانانه خود از نظام را در ۲۲ بهمن سال جاری نشان خواهند داد، البته نقص و اشتباه‌هایی نیز در مدیریت کشور در عرصه‌های مختلف وجود دارد که ما مسوولان باید در این خصوص پاسخگو باشیم و نباید آن را به پای انقلاب نوشت.

ما باید مردم را محرم خود بدانیم و به همین دلیل شفافیت در اقدامات را در دستور کار خود قرار دهیم علیرغم وجود کاستی ها، انقلاب اسلامی موجب پیشرفت کشور در ۴۰ سال گذشته شده و پیشرفت اقتصادی طبق ضریب‌های مختلف بین المللی مشهود است.

سه برابر شدن پوشش بیمه‌های اجتماعی، چهار برابر شدن پوشش بیمه‌های درمانی و رشد جایگاه اقتصادی ایران از رتبه ۲۶ به ۱۸ از جمله دستاورد‌های نظام اسلامی است.

در خصوص طرح‌های اشتغال زا هم باید اشاره شود با توجه به اینکه یک و نیم میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی آماده بهره‌برداری برای اشتغال‌زایی است، مقرر شده که ۵۰ میلیون دلار آن در مرحله اول با تبدیل به ریال با نرخ ارز دولتی در اختیار استان‌ها قرار گیرد.

همچنین بالغ بر ۶ هزار میلیار تومان از این منابع امروز به تمامی متقاضیان پرداخت شده و ۷۵۰ میلیارد دلار با محاسبه نرخ ارز نیمایی که ۱۲ هزار و ۸۰۰ است در چند قسط در اختیار استان‌ها قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید