مرکز داده جدید اداره کل ثبت استان فارس افتتاح شد

0
7

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد، هاشم کارگر، معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه افتتاح مرکز داده جدید اداره کل ثبت استان فارس با اشاره به رشد و پیشرفت‌های کشور پس از گذشت چهل سال از دوران پر شکوه انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها گفت: باید این سازمان را به عنوان یک دستگاه حاکمیتی تأثیرگذار در ابعاد مختلف زندگی مردم دانست که به واسطه گستردگی و حجم عظیم خدمات، می‌تواند نقش موثری در افزایش و ارتقاء رضایت مندی مردم شریف از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

کارگر با اشاره به اینکه سازمان ثبت یکی از موثرترین سازمان‌ها در ایجاد نظم حقوقی، امنیت اقتصادی و توسعه اجتماعی کشور است به اقدامات صورت گرفته در این سازمان اشاره کرد و افزود: این سازمان در طول سال‌های اخیر توانسته است با متحول کردن شیوه‌های سنتی، اصلاح فرآیند‌ها و استفاده از فناوری اطلاعات در ارائه خدمات، موجب رضایتمندی مردم و ارتقاء نظم عمومی شود.

معاون توسعه فناوری سازمان ثبت به ویژگی‌های عظیم پیروزی انقلاب و این تحول تاریخی و همچنین حضور فعال، پرشور، فراگیر و قدرتمند مردم به عنوان یکی از مهمترین و مؤثرترین عوامل این پیروزی اشاره کرد و بیان داشت: افزایش رضایتمندی مردم به عنوان یکی از اولویت‌های این نظام اسلامی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است و همه مسئولین می‌بایست این اولویت را وظیفه اصلی خود بدانند.

وی عدالت خواهی و حق طلبی را از دیگر ویژگی‌های این انقلاب مردمی برشمرد و اظهار داشت: هم اکنون سازمان ثبت در راستای شفاف سازی و جلوگیری از تضییع حقوق قانونی و مشروع افراد، امکان ارائه خدمات ثبتی را از طریق سیستم‌های الکترونیکی و در محیط‌های مجازی فراهم کرده است است.

معاون توسعه فناوری سازمان ثبت در پایان مراسم از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل ثبت استان فارس در راه اندازی این مرکز داده تشکر و قدردانی کرد.

وجود دیواره‌ها و حفاظ‌های الکترومغناطیسی، استفاده از تجهیزات برقی و مخابراتی استاندارد، استفاده از سیستم‌های نظارت و کنترل دسترسی، وجود اتاق مانیتورینگ، سیستم اعلام و اطفای حریق با استفاده از تکنولوژی تجزیه و تحلیل منابع ورودی و خروجی هوا و … از ویژگی‌های این مرکز داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید