بهترین اپلیکیشن برای نظافت منزل

0
4

آلودگی و کثیف بودن دیوارها، آشپزخانه، حمام و به طور کلی خانه، علاوه بر اینکه چهره خانه را زشت خواهد کرد، روی سلامتی افراد خانواده نیز تاثیرگذار است. همچنین تمیز نبودن خانه در کاهش روحیه ساکنان خانه نیز موثر است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام استادکار، گاهی نظافت خانه به موارد جزئی مانند گردگیری و جارو کردن محدود می‌شود و در برخی مواقع نظافت منزل شامل موارد بیشتر و سخت‌تری می‌شود که زمان بیشتری را می‌طلبد. در این مواقع برخی افراد خودشان دست به کار می‌شوند و با یک برنامه‌ریزی صحیح در روزهایی که فرصت و زمان اضافی دارند امور مربوط به نظافت منزل را انجام می‌دهند. اما برخی از خانواده‌ها برای تمیز کردن خانه فرصت کافی در اختیار ندارند و یا اینکه برای بعضی از کارها ترجیح می‌دهند از افراد متخصص که در زمان کم‌تر و با سرعت بیشتر این خدمات را انجام می‌دهند کمک بگیرند. اما چگونه نظافت منزل را به بهترین روش ممکن انجام دهیم؟ چگونه بهترین متخصصان نظافت منزل را پیدا کنیم؟ در این متن سعی می‌کنیم بهترین و سریع‌ترین روش برای پیدا کردن متخصصان نظافت منزل را بیان کنیم.

چگونه ماهرترین متخصصان نظافت منزل را پیدا کنیم؟

گاهی با اینکه زمان زیادی صرف نظافت منزل و تمیز کردن خانه می‌شود و افراد خانواده نیز در انجام این کارها مشارکت می‌کنند اما در نهایت نتیجه مطلوب بدست نمی‌آید. در چنین مواقعی که حجم کار بالا است و یا زمان کافی برای تمیزکاری در اختیار افراد نباشد بهتر است از یک فرد متخصص در این زمینه کمک گرفت. امروزه خدمات نظافت منزل بسیار فراگیر شده است و بسیاری از خانواده‌ها از این خدمات استفاده می‌کنند مخصوصاً وقتی که زمان زیادی در اختیار ندارند و یا کارهای زیادی برای انجام دادن در نظر دارند. برای پیدا کردن نظافتچی منزل برخی از افراد از آشنایان و دوستان پرس و جو می‌کنند، برخی در اینترنت جست و جو می‌کنند. یکی از بهترین روش‌ها برای سفارش این خدمات استفاده از اینترنت و ثبت سفارش آنلاین است.

اپلیکیشن استادکار که در حال حاضر در شهرهای تهران، شیراز و کرج مشغول به فعالیت است یکی از بهترین اپلیکیشن‌های سفارش خدمات است، شرایطی را فراهم کرده تا در کم‌ترین زمان ممکن بتوان به متخصصان خدمات نظافت منزل دسترسی داشت.

استادکار نه تنها برای نظافت منزل، بلکه برای نظافت ساختمان و مشاعات نیز نیروی متخصص و کاربلد به شما معرفی می‌کند. به این ترتیب برای تمیز کردن راه پله، پارکینگ، حیاط و حتی باغچه ساختمان می‌توانید از نیروی متخصص و حرفه‌ای کمک بگیرید تا خیالتان بابت انجام دقیق و به موقع کارها راحت باشد.

استادکار چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

متخصصان استادکار در زمینه خدمات منزل تمامی امور مربوط به نظافت و تمیز کردن خانه را برعهده می‌گیرند. خدمات اپلیکیشن استادکار به نظافت منزل محدود نمی‌شود و بسیاری از خدمات ساختمانی، تعمیر لوازم برقی، خدمات برقکاری و سیم کشی، خدمات تعمیرات و ساخت مبلمان و بسیاری دیگر از خدمات مدنظر مشتریان در استادکار قابل سفارش هستند. برای اطلاع از خدمات و نحوه استفاده می‌توانید به سایت استادکار مراجعه کنید و یا با دانلود اپلیکیشن استادکار و مراجعه به آن اطلاعات بیشتری در خصوص خدمات مورد نظرتان بدست آورید.

مزیت‌های اپلیکیشن استادکار چیست؟

با کمک استادکار در کم‌ترین زمان و سرعت بالا به متخصصان دسترسی خواهید داشت. متخصصان استادکار خدمات مورد نیازتان را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه خواهند کرد. برای انتخاب متخصص مورد نظرتان می‌توانید از قسمت نظرات کاربران کمک بگیرید و بهترین متخصص را پیدا کنید.

یکی از ویژگی‌های مثبت استادکار اعلام قیمت‌های شفاف خدمات پس از ثبت سفارش و قبل از شروع کار است.

همچنین تیم پشتیبانی استادکار از لحظه ثبت سفارش تا پایان کار در کنار شما هستند تا از کیفیت خدمات و رضایت شما مطمئن شوند.

همچنین برای ثبت سفارش خود در استادکار می‌توانید از کد هدیه ost10 برای تخفیف ۲۰% تا سقف ۵۰ هزارتومان استفاده کنید.

انتهای رپرتاژ خبری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید