تقابل آلومینیوم اراک با همسایه خود در جدول/درخواست استفاده از داوران لیگ برتری در آستانه بازی با قشقایی

0
1

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، در هفته ۲۸ لیگ آزادگان دو تیم آلومینیوم اراک و قشقایی شیراز به مصاف هم میروند و این در حالی است که این دو تیم در همسایگی هم در جدول هستند و هر کدام به ترتیب در رده‌های ششم و هفتم قرار دارند.

شاگردان کمالوند روز شنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۵ در ورزشگاه امام خمینی اراک میزبان شیرازی خواهند بود این بازی مهم در حالی انجام میگرد که هر دو تیم در سه بازی گذشته خود یک پیروزی و دو تساوی داشته اند.

در بازی هفته گذشته‌ی باشگاه آلومینیوم اراک با تیم خونه به خونه؛ داور بازی دستور به تکرار پنالتی داد که منجر به از دست رفتن پنالتی تیم اراکی شد و سبب کسب تنها یک امتیاز برای تیم آلومینیوم شد. از این رو اعتراض‌های زیادی را از سمت باشگاه آلومینیوم شاهد بودیم تا جایی که سرپرست باشگاه آلومنیوم اراک در روز گذشته، نامه‌ای به فدراسیون فوتبال نوشت که در آن خواستار استفاده از داوران ممتاز لیگ برتری شد، حال باید شاهد این باشیم که در ادامه فصل چه اتفاقی در انتظار لیگ دسته اول و تیم آلومینیوم خواهد بود. در زیر متن نامه را میخوانید.

جناب آقای تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

همانگونه که مستحضرید باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک بعنوان یکی از ریشه دارترین باشگاه‌های فوتبال کشور، پس از عبور از حسرت سالها، امسال با برنامه ریزی و سرمایه گذاری مناسب و تلاش مضاعف کلیه عوامل، برای صعود به لیگ برتر هدفگذاری نموده و عزم جدی دارد.

اما متاسفانه در چندین بازی گذشته، اشتباهات مهلک داوری به شکلی عجیب و ناباورانه باعث از دست رفتن امتیازات ارزشمند و وارد شدن لطمات جدی مادی و معنوی به این باشگاه شده است. هر چند که باشگاه بار‌ها مراتب اعتراض خود را به کمیته محترم داوران اعلام نموده و بروز اشتباهات متعدد به ضرر این باشگاه به تایید کارشناسان محترم داوری نیز رسیده است؛ لذا بدینوسیله از جنابعالی انتظار و استدعا داریم تا بمنظور پیشگیری از تضییع حقوق این باشگاه مردمی و رفع هرگونه شائبه احتمالی، ترتیبی اتخاذ فرمایید تا در بازی‌های باقیمانده این باشگاه از داوران ممتاز و مجرب لیگ برتری استفاده شود. قبلا از زحمات جنابعالی و سایر پرسنل فدراسیون فوتبال و جامعه محترم داوری کمال تشکر و قدردانی را داریم.

انتهای خبر/ی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید