آرامش نسبی در بازار شکر کرمان

0
8

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه کرمان گفت: در زمینه توزیع شکر مشکلی نیست و در استان کرمان آرامش نسبی نسبت به دیگر استان‌ها حاکم است، قیمت شکر به وضعیت عادی بازگشته و هر کسی نیاز دارد، می‌تواند خرید کند زیرا هم در انبارها شکر داریم و هم حواله می‌دهیم، توزیع را تا رسیدن شکر به کمتر از قیمت تنظیم بازار ادامه خواهیم داد.

“مجید نژادبیگلری” در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، درباره آخرین وضعیت قیمت شکر در سطح استان کرمان اظهار کرد: خوشبختانه هم اکنون وضعیت موجودی شکر استان کرمان خوب و انبارها پر است.

وی با بیان اینکه یک هزار تن سهمیه شکر در ۲۶ اسفند ۹۷ برای ذخایر استراتژیک استان کرمان گرفتیم که تا امروز ۴۷۷ تن معادل ۵۰ درصد به استان حمل شده و در انبارها قرار دارد تصریح کرد: مابقی این سهمیه تا سه روز آینده از کارخانه میبد بارگیری و به استان حمل می‌شود.

بیگلری بیان کرد: خوشبختانه وضعیت به گونه ای است که امروز هر شخصی که درخواست شکر داشته باشد می‌تواند با مراجعه به سازمان جهاد کشاورزی درخواست داده و بعد از معرفی به ما و دریافت حواله می‌تواند شکر را با قیمت هر کیلو ۳۰۰۰ تومان و پرداخت هزینه حمل دریافت کند.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه کرمان گفت: از ۳۰۰۰ تن حواله شکری که در پایان سال ۹۷ برای استان گرفتیم، ۱۸۰۰ تن باقی مانده که حواله آن تا ۳۱ فروردین ماه جاری اعتبار دارد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید