آغاز اصلاح نواقصات جاده‌های شهرستان بستان آباد

0
7

نماینده مردم شهرستان بستان آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با آغاز فصل کاری، عملیات اصلاح جاده‌های شهرستان بستان آباد شروع می‌شود.

‌محمد وحدتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه شهرستان بستان آباد ۸۵۰ کیلومتر راه دسترسی را در خود جای داده است که ۵۵۰ کیلومتر از آن مربوط به راه روستایی است، گفت: طی جلسه‌ای که در ۲۷ دی ۹۷ با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی داشتیم، تصمیم گرفته شد که با آغاز فصل کاری عملیات اصلاح جاده‌های این شهرستان شروع شود.

وی افزود: طبق بازدید میدانی از جاده‌های این شهرستان، آسفالت مسیر ایل یولی و جاده ترانزیت تیکمه داش، اصلاح پیچ‌های خطرناک روستاهای ایرانق و آلانق، زیرگذر روستای هلان، ایجاد نیوجرسی در مسیر خروجی بستان آباد به سمت تبریز تا تقاطع آزاد راه پیامبراعظم (ص) و جاده‌های اشتلق و نوجه ده سادات از جمله مسیرهای نیاز به اصلاح و زیرسازی این شهرستان است.

وحدتی با تاکید بر اجرای عملیات آسفالت و چهار بانده کردن جاده «بستان آباد – شیبلی» و همچنین آسفالت خیابان‌های سطح شهر بستان آباد، بیان کرد: این دو جزو خواسته‌های برحق مردم این شهرستان است که لازم است هرچه زودتر عملیاتی شوند.

وی در پایان خواستار تحقق وعده مسئولان شد و با اشاره به فشارهای اقتصادی که گریبان‌گیر مردم جامعه است، از مسئولان ذیربط خواست تا با عمل به وعده‌های خود و تحقق خواسته‌های برحق مردم همت ویژه داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید