خرید آپارتمان در تهران، شما یک برنده هستید!

0
34

برای خرید آپارتمان در تهران بعد از مراجعه به هر مشاور املاکی، حتما این جمله را شنیده­‌اید “شما فقط بخر، خریدار همیشه برنده است.” شاید بسیاری از مردم تصور می­‌کنند، مشاوران با این جمله قصد ترغیب شما به خرید را دارند، اما به محض اینکه اولین خریدشان انجام می‌شود، همه به درستی آن اذعان می‌دارند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ملکانا، البته ما به شما می‌گوئیم درست بخرید و برنده باشید. تجربه ثابت کرده است که کسب سود در خرید آپارتمان در تهران در هر برهه‌ای از زمان، دیر و زود داشته است اما سوخت و سوز نه! در این نوشته می‌خواهیم شما را با معیارهای خرید صحیح آپارتمان در تهران، آشنا کنیم. قبل از همه شما باید نیت کنید، نیت خرید آپارتمان در تهران. بقیه کارها از دم در منزل شما تا لحظه برنده شدن نهایی با یک تیم فوق‌العاده قوی در Melkana به سادگی انجام خواهد شد.

خرید آپارتمان در تهران با کدام روش، سنتی یا مدرن؟

در قدیم شما باید به نزدیکترین دفتر مشاور املاک به محل زندگی خود یا محلی که برای خرید آپارتمان در تهران در نظر گرفته بودید، مراجعه می‌کردید. مشاور املاک از روی فایل‌های داخل دفتر، چند فایل را به شما اعلام می‌کرد و شما به سلیقه خود یکی دو مورد را بازدید کرده و در نهایت خرید انجام می‌شد. در این سیستم در بهترین وضعیت، شما فقط می‌توانید به چند دفتر املاک و یک یا دو منطقه مراجعه و حوالی ۵ تا ۱۰ فایل را بازدید و بین آنها یکی را انتخاب کنید.

دنبال مرور مزایا و معایب سیستم سنتی خرید آپارتمان در تهران نیستیم. قصد ما از توصیف این سیستم چیز دیگری است. طرح این سوال: آیا سیستم سنتی خرید آپارتمان در تهران می‌تواند در زمان حال از شما یک برنده بسازد؟

نکته جالب این است که هنوز هم بسیاری از بنگاه‌های مشاور املاک با این سیستم فعالیت می‌کنند! پاسخ ما به سوال بالا ساده است. در حال حاضر امکان خرید برنده در تهران امروز با سیستم سنتی بسیار کم و زمان بر است و راه‌حل ما برای شما یک سایت و اپلیکیشن بسیار ساده ولی پرمحتواست. در /https://www.melkana.com پیدایش می‌کنید.

در سیستم مدرن خرید آپارتمان در تهران، شما در زمانی بسیار اندک، هزاران فایل را بازدید کرده و با مقایسه قیمت‌ها، بهترین را انتخاب می‌کنید. به همین سادگی! حالا شما یک برنده هستید.

به یاد داشته باشید شما در قرن ۲۱ زندگی می‌کنید. برنده کسی نیست که پیاده تمام خیابان‌های شهر را زیر پا بگذارد. برنده کسی که زمان را مدیریت کند.

چرا با Melkana شما در خرید آپارتمان در تهران یک برنده‌اید؟

گروه ملکانا همه فایل‌های تهران را منطقه به منطقه و پلاک به پلاک در اختیار شما قرار داده است. مشاوران حرفه‌ای ملکانا، بلافاصله پس از اعلام فروش توسط مالک، به محل اعزام شده و فایل را کارشناسی می‌کنند. یک تور مجازی پیشرفته از ورودی آپارتمان تا جزئیات ریز داخلی فایل، برای شما آماده و برای کادر اداری Melkana ارسال می‌کنند.

قبل از اینکه کارشناس به دفتر مراجعه کند، شما یک فایل با ریزترین مشخصات و قیمت کارشناسی شده و تور مجازی در وبسایت ملکانا خواهید دید. شما فقط کافیست انگشت‌تان را روی تلفن همراه هوشمند خود قرار داده و چند بار کلیک کنید. مناطق مورد نظر، متراژ، قیمت و حتی خیابانی که قصد خرید آپارتمان در تهران را دارید را فیلتر کنید و بهترین واحدهای منطقه را بازدید کنید. به همین راحتی و سادگی!

چند بار این جمله را از زبان یک مشاور شنیده‌اید: “آخ همین دیروز معامله شد! “

بیایید با چشم یک خریدار به مسئله نگاه کنیم. آپارتمانی با قیمت خوب و شاید زیر قیمت منطقه، برای فروش در منطقه مورد نظر شما، فایل می‌شود. شما با توجه به فشار کاری در طول روز، در پایان وقت اداری یا حتی آخر هفته قصد عزیمت به منطقه را داشته تا با مشاوران منطقه برای خرید آپارتمان، مشورت کنید. پاسخی که در اکثر مواقع خواهید شنید خیلی آشناست. “آخ همین دیروز معامله شد! “

برای خرید آپارتمان در تهران، و بهتر بگوییم برای برنده شدن، باید مانند یک برنده رفتار کنید. همین امروز اپلیکیشن برنده Melkana را روی موبایل خود نصب کنید. ملکانا از شما یک برنده خواهد ساخت.

انتخاب بهترین مشاور برای خرید آپارتمان در تهران

برگ برنده شما اینجاست! انتخاب مشاور درجه یک حرف اول و آخر را در خرید آپارتمان در تهران می‌زند. اما شما باید دقت کنید. مشاور باتجربه و خوب معیارهایی دارد. با مشاور خوب شما چند قدم جلوترید. چند معیار مهم برای انتخاب مشاور درجه یک خرید آپارتمان در تهران را با هم مرور می‌کنیم.

قابل اعتماد باشد. مشاوری قابل اعتماد است که بدون هیچ فریب و مخفی کاری، تمام فایل‌های خود را در اختیار شما قرار دهد. و چقدر عالی می‌شود شما بدون نیاز به هیچ صحبتی، خودتان به فایلینگ مشاور دسترسی داشته باشید. با سلیقه و خواسته خود، امکاناتی که انتظار دارید، قیمت، منطقه و طبقه آنها را فیلتر کنید. شما در Melkana با چند کلیک به همه این امکانات دسترسی خواهید داشت.

فایلینگ قوی و به‌روز داشته باشد. با توجه به نزدیک بودن مرز مناطق در تهران، شما نیاز به مشاوری دارید که در همه مناطق تهران فایل‌های مناسب را داشته باشد و هیچ فایلی از زیر دستش خارج نشود. شما می‌توانید قیمت‌ها را در مناطق مختلف با هم مقایسه کنید.

از قبل فایل‌های منطقه را کارشناسی کرده باشد. نقاط قوت و ضعف همه واحدها را بداند و از قبل درباره آن با مالک صحبت کرده باشد. شما برای خرید آپارتمان در تهران فرصت کافی برای بازدید همه مناطق و همه فایل‌ها را ندارید. راهکار ما برای بهترین خرید آپارتمان در تهران، تور مجازی است.

اعتبار داشته باشد. شما اگر تصمیم به فروش آپارتمان خود داشته باشید، سراغ چه کسی می‌روید؟ همه او را بشناسند، حسن شهرت داشته باشد، بتواند سریع فایل شما را به صدها مشتری معرفی کند و امکانات لازم برای فعالیت روی واحد شما را داشته باشد. بله درست حدس زدید. شما برای فروش آپارتمان خود در تهران سراغ Melkana خواهید رفت.

خرید آپارتمان در تهران می‌تواند برای شما به سختی کندن یک کوه باشد و خسته کننده. حتی ممکن است پشیمان شوید و قید سرمایه‌گذاری در بخش مسکن را بزنید. اما اگر کمی باهوش عمل کنید، خرید آپارتمان در تهران ساده‌تر از آب خوردن خواهد بود. به راحتی، بدون دردسر و با خیال آسوده و البته در لباس یک برنده خرید کنید.

انتخاب یک مشاور با تجربه و قوی، شما را برنده خواهد کرد. در Melkana همه چیز شفاف و مثل روز روشن است. فقط کافیست به این سایت سر بزنید.

انتهای رپرتاژ خبری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید