سرمربی آویژه صنعت: بازیکن آمریکایی در کوارتر چهارم کار خودش را کرد

0
14

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا گفت: با باخت در بازی نخست، کار سختی در بازی دوم، مقابل تیم شهرداری در گرگان خواهیم‌ داشت.

محمد قیاسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شکست تیمش در بازی اول مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: بازی خوبی را انجام دادیم. تیم حریف بعضی جاها از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرد و تجربه بیشتری داشت که اتفاقاً به کارش هم آمد. بازیکن آمریکایی تیم شهرداری گرگان در لحظات حساس بازی بسیار خوبی را انجام داد. از بازیکنانم راضی هستم و با توجه به بضاعتی که داشتیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

وی در خصوص مهار بازیکن آمریکایی تیم شهرداری گرگان توضیح داد: سه کوارتر بازیکن خارجی شهرداری گرگان را مهار کردیم اما واضح است که سطح و کیفیت بازی این آمریکایی بالاتر است. او در کوارتر چهارم کار خودش را کرد و نتوانستیم همانند سه کوارتر قبل مهارش کنیم.

سرمربی تیم آویژه صنعت پارسا بازی بعدی تیمش در گرگان را بسیار سخت دانست و تصریح کرد: بازی بعدی در گرگان است. با توجه به شور هواداران حریف و میزبان بودن این تیم، کارمان بسیار سخت است، چرا که بازیکن خارجی دیگر این تیم هم به جمع آن‌ها اضافه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در بازی نخست مرحله پلی آف شهرداری گرگان ٨٨ بر ۷۷ آویژه صنعت را شکست داد.

بازی‌های دور برگشت مرحله نخست پلی‌آف لیگ‌برتر بسکتبال روز دوشنبه، ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید