«سهراب مرادی» تمرینات خود را آغاز کرد

0
30

به گزارش ایرنا، مرادی بعد از مصدومیت از ناحیه مهره‌ های کمر با تصمیم کمیسیون ویژه‌ وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک ۲۴ اسفند سال ۹۷ عازم شهر هانوفر آلمان شد.
وی طی این مدت زیر نظر پزشک ایرانی مقیم آلمان دوره درمان خود را با موفقیت پشت سر گذاشت.
مرادی دارنده مدال طلای جهان و المپیک که طی چند روز گذشته به کشور بازگشته، از امروز تمرینات سبک خود را در کمپ تیم های ملی در مجموعه ورزشی آزادی تهران همراه با سایر ملی پوشان آغاز کرد.
بنابر اعلام «محمدحسین برخواه» سرمربی تیم ملی وزنه برداری، سهراب مرادی حداقل تا اوایل اردیبهشت نمی تواند تمرینات سنگین داشته باشد. او در صورتی که تمریناتش را از خردادماه آغاز کند، به پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۹ در تایلند خواهد رسید.
با این حال سهراب مرادی به طور حتم به پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ آسیا در چین نمی رسد و او باید خود را مهیای حضور در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در تایلند کند.
مرادی که یکی از شانس های اصلی کاروان ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کسب مدال طلا است، بنابر قوانین جدید فدراسیون بین المللی باید ۶ مسابقه گزینشی را برای حضور در المپیک پشت سر بگذارد. رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۸ جهان در ترکمنستان و تورنمنت بین المللی جام فجر در تهران ۲ مسابقه گزینشی است که مرادی در آن حضور یافته و باید در ۴ مسابقه گزینشی دیگر نیز حضور یابد.
مسابقات وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۹ آسیا که یکی از مراحل گزینشی و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو محسوب می شود، ۱۸ تا ۲۸ آوریل (۲۹ فروردین تا ۸ اردیبهشت ماه) به میزبانی شهر نانگبو کشور چین برگزار می‌شود.
ورزشی**۱۰۶۷**۹۱۲۹

انتهای پیام /*

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید